09151083963

سیاست حفظ حریم خصوصی

 • عمو زعفرونی با توجه احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل می باشد، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات سایت، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.
 • برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن، شماره کارت بانکی، ایمیل و… مورد نیاز است و از آنجا که کلیۀ فعالیت‌های عمو زعفرونی مطابق با قوانین جاری در جمهوری اسلامی ایران، مجموعه قوانین مدون جرائم اینترنتی و مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی صورت می‌گیرد و طی فرآیند خرید، فاکتور صادر می‌شود.
 • کلیۀ مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و عمو زعفرونی تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
 • عموزعفرونی ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده نماید و برای اطلاع رسانی رویدادها، اخبار و خدمات برای اعضای سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند.
 • در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این گونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه را در پروفایل خود لغو یا مدیریت (شخصی سازی) کنند.
 • حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهدۀ کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفادۀ احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش نمایند. عمو زعفرونی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
 • عمو زعفرونی مانند سایر سایت‌ ها از جمع آوری «آی پی» و «کوکی‌ها» استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی عمو زعفرونی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند. توجه داشته باشید که پذیرفتن «کوکی ها» برای مشاهدۀ سایت الزامی نیست.
 • با این حال خاطرنشان می کنیم که عملگر Basket و ثبت سفارش در سایت، تنها با فعال ساختن «کوکی ها» امکان پذیر است. «کوکی ها» فایل های Text مختصری هستند که وقتی شما صفحات سایت را مشاهده می کنید، آنها روی مرورگر ویندوز و همچنین حافظۀ سیستم شما دخیره می گردند و کامپیوتر شما را به عنوان یک کاربر مشخص به سرور ما معرفی می کنند. از «کوکی ها» می توان به منظور شناسایی آدرس پروتکل اینترنت و همچنین افزایش سرعت وقتی که در حال مشاهدۀ سایت هستید و یا می خواهید مجدداً وارد سایت شوید استفاده کرد.
 • در هنگام بازدید شما از سایت عمو زعفرونی، «کوکی‌های» مشخصی برای تحلیل استفادۀ کاربران از این سایت بر روی کامپیوتر شما نصب می‌شود. این «کوکی‌ها» شامل اطلاعات شخصی شما مانند نام، آدرس ایمیل، آدرس پستی و یا شماره تلفن شما نخواهند شد. مهم ترین استفادۀ این «کوکی‌ها» تحلیل و بررسی رفتار کاربران برای نمایش تبلیغات مناسب به آن‌ها خواهد بود.
 • شما می توانید تنظیمات مرورگرتان را به نحوی تنظیم کنید که «کوکی ها» را نپذیرد، اما این کار باعث می شود استفادۀ شما از سایت عمو زعفرونی با محدودیت هایی مواجه شود. خواهش ما از شما این است که به ما اعتماد کنید و با خیالی آسوده از این که «کوکی ها» شامل هیچگونه استفاده از اطلاعات شخصی شما نمی شود و همچنین هیچ ویروسی کامپیوتر شما را تهدید نخواهد کرد، آن ها را فعال کنید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری از «کوکی ها» به دست آورید، می توانید به اینجا مراجعه کنید. یا برای اینکه بدانید چه طور می توانید آن ها را از مرورگرتان حذف کنید به اینجا بروید.
 • عمو زعفرونی ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، عمو زعفرونی می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
 • در صورتی که تمایلی به دریافت پیامک ها، ایمیل‌ها و خبرنامه های عمو زعفرونی ندارید، می توانید بر روی کلمه لغو عضویت یا مدیریت (شخصی سازی) خبرنامه کلیک کنید. عمو زعفرونی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همۀ توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربۀ خریدی امن، مطمئن و خوشایند را برای همۀ کاربران فراهم آورد.

اگه برای سفارش یا نحوه استفاده از زعفران سوالی داشتید، از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

لینک کانال ما : https://telegram.me/amoozaferooni

اگه میخواید دوستانتون رو به کانال ما دعوت کنید فقط کافیه شماره تلگرام و یا ای دی تلگرام دوستاتون رو در بخش زیر وارد کنید تا از اون ها دعوت بشه در کانال ما عضو بشن

نماد
ساماندهی
logo-samandehi