09151083963

زعفران سوپر نگین

ترکیب ارگانیک و منحصر به فرد گیاه زعفران، آن را تبدیل به یک افزودنی و ادویه ویژه و غیر قابل جایگزین کرده است. زعفران هم در عطر و رنگ و هم در خواص بی نظیری که دارد واقعا همتا و جایگزینی ندارد. زعفران را می‌توان به انواع مختلف به لحاظ کیفیت و ظاهر متفاوت و نحوه پاک کردنش دسته‌بندی کرد. زعفران سوپر نگین یکی از انواع مختلف زعفران است که به طور مفصل شما را با ویژگی هایش آشنا خواهیم کرد.

زعفران سوپر نگین

زعفران سوپر نگین

در این نوع از زعفران سه کلاله قرمز رنگ متصل به هم و بدون هیچگونه قسمت زرد رنگ و یا خامه گیاه زعفران است، طوریکه کلاله ها کاملا راست و صاف و بدون شکستگی خشک شده و ضخامت درشت و خوبی دارند. این مدل از زعفران دارای تمام فاکتورهای مؤثر بر کیفیت زعفران است و در حد بالاتر از زعفران نگین معمولی قرار دارد.

خصوصیات و ویژگی های زعفران سوپرنگین

  • کلاله های زعفران درشت باشد و سر کلاله های آن پهن است،
  • کلاله ها صاف و کشیده و بدون شکستگی، خشک شده انذ و فاقد فرخوردگی هستند،
  • رنگ کلاله ها روشن است و به تیرگی نمی زند،
  • فاقد تکه های به هم چسبیده شده است،
  • سه شاخه کلاله متصل به هم و کشیده خشک شده اند،
  • فاقد ریشه زعفران یا خامه که بخش زرد رنگ زعفران است می باشد،
  • دارای رنگ‌دهی فوق العاده زیاد، و عطر بالایی است،
  • چون بخش سفید و یا زرد رنگ ریشه را ندارد و کلاله‌ها صاف و بدون شکستگی‌اند بنابراین این نوع زعفران دارای بیشترین کیفیت است.
  • در این نوع زعفران چون رشته های کلاله به هم متصل است باعث می شود کلاله ها داخل هم کلاف نشوند و زیباتر و منظم تر به نظر بیایند و حجم بیشتری داشته باشند که در نتیجه قیمت بیشتری هم خواهد داشت.

زعفران سوپر نگین قائنات عمو زعفرونی تمامی مشخصات یک زعفران بسیار با کیفیت و مطابق با استاندارهای لازم را دارا بوده و صادراتی است و به همین علت بیشتر مورد پسند مشتریان خارجی است.

لازم به ذکر است که اکولوژی منطقه کشت زعفران ، آبیاری و نوع کود داده شده به گیاه زعفران ، نحوه برداشت مناسب و روش خشک کردن زعفران در به دست آمدن یک زعفران سوپر نگین با کیفیت و مرغوب از عوامل اساسی و تعیین کننده است.

 

جهت خرید زعفران و اطلاع از قیمت زعفران می توانید با عمو زعفرونی در تماس باشید و زعفران اصل خود را نیز سفارش دهید .

اشتراک در تلگرام

اگه برای سفارش یا نحوه استفاده از زعفران سوالی داشتید، از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

لینک کانال ما : https://telegram.me/amoozaferooni

اگه میخواید دوستانتون رو به کانال ما دعوت کنید فقط کافیه شماره تلگرام و یا ای دی تلگرام دوستاتون رو در بخش زیر وارد کنید تا از اون ها دعوت بشه در کانال ما عضو بشن

نماد
ساماندهی
logo-samandehi